KONST / Litografier / Litografi 14908039
nr 1490 8039
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Litografi, Läsande man. Signerad, numrerad 44/60. Bildmått: 35 cm, yttermått inklusive ram: 51x39 cm
Utrop:
300 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:57:21
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg